ICSI in Düsseldorf deel 7

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Stiertje73, 16 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Wat bijzonder, Gein! Misschien wel een tweeling!
     
    Gein vindt dit leuk.
  2. Babsvdh

    Babsvdh Fanatiek lid

    18 jul 2015
    1.515
    90
    48
    Vrouw
    @Gein wauw heel bijzonder! Gefeliciteerd al lijkt me toch vreemd dat er nog een twijfel is bij het 2e vruchtje. Snap dat je je heel gelukkig mag prijzen met 1 goede hoor!

    Hier alles nog steeds zn gangetje ;) ons wondertje zit nog lekker warm en vindt het nog wel prima zo! Ik stiekem ook wel, genieten van de bewegingen die er nog zijn en toch minder krachtig worden doordat de ruimte minder wordt.

    Hier nog dames klaar voor een cryo tp of nieuwe poging??? Toitoitoi meiden. Nieuw jaar, nieuwe kansen en hopelijk veel mooie zwangerschappen!
     
    knor1981 en Gein vinden dit leuk.
  3. Gein

    Gein Bekend lid

    19 aug 2014
    905
    148
    43
    NULL
    NULL
    Nu over twee weken een echo bij de gyn. Moet nog ff een afspraak maken. Hoe gaat het nu met jou?
     
  4. poppysun

    poppysun Bekend lid

    9 mei 2017
    575
    346
    63
    Vrouw
    Super spannend meis, misschien wel twee wondertjes erbij, al is 1 natuurlijk ook al echt heel bijzonder en welkom. Wow, duimen draaien!!
     
    Gein vindt dit leuk.
  5. Elocina

    Elocina Actief lid

    19 aug 2015
    472
    106
    43
    Wow @Gein allereerst nu echt echt echt gefeliciteerd dus en misschien zelfs wel met twee! Hoe onwerkelijk na alle onzekerheid van de afgelopen weken...
    @Babsvdh fijn dat je er zo van kunt blijven genieten!
    Hier een mooie combinatietest verder en #lekkerdikaantworden ;), op naar de pretecho met 17 weken!
    Ben ook wel benieuwd wie er nu de komende weken gaan voor cryo of in de aanloop zitten naar punctie.
    @Stiertje73 jij als alles goed gaat voor cryo toch?
     
    Babsvdh vindt dit leuk.
  6. Elocina

    Elocina Actief lid

    19 aug 2015
    472
    106
    43
    Ps @poppysun misschien gek als ik je hier niet feliciteer haha maar je weet het wel natuurlijk : helemaal happy voor jullie en jullie mooie meisjes! Lekker genieten!!
     
    poppysun vindt dit leuk.
  7. Tinussie

    Tinussie Actief lid

    11 nov 2011
    151
    21
    18
    NULL
    NULL
    @Gein, wat fijn dat het ene vruchtje goed op schema ligt en wat spannend nu er bij de andere embryo toch ook een hartslag was.

    @Elocina, gefeliciteerd met de goede combinatietest! Leuk een echo tussendoor, even weer spieken over een paar weken.

    @Babsvdh, geniet inderdaad nog maar even van de beweginkjes nu het nog kan. Succes alvast, het zal niet heel lang meer duren:)

    @juffie hoe gaat het met jou?

    @Stiertje73, succes met de provera. Heb je hier veel last van?

    @animal2307, hoe gaat het met jou? Ga jij binnenkort ook weer starten?

    @Sneeuwmees, ik kan mij voorstellen dat het opruimen van de babyspullen inderdaad ook afscheid nemen is van een periode, waarbij je hopelijk wel mooie herinneringen weer te binnen schieten als je bepaalde dingen weer vindt/ziet.

    Ik was vanochtend in DD. Scratching, uitgangsecho en deca-depot gehad. Over een week ongeveer menstruatie, dus dan begint het stimuleren weer. Ik ben erg benieuwd hoe de reactie deze keer zal zijn. Vorige keer waren er veel eicellen niet rijp en DD hoopt dat met het deca-depot meer eicellen rijpen. Heeft iemand hier positieve ervaringen mee, ik kan er namelijk niet zo heel veel over vinden?
     
    Babsvdh vindt dit leuk.
  8. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Ik ben gisteren ongesteld geworden en dus weer aan de progynova. Tot nu toe nog geen last. Over een kleine 3 weken dus weer een tp. De allerlaatste.
    Vanmiddag ben ik bij een bijzondere mevrouw geweest. Ze is stokoud en heeft bijzondere krachten. Met handoplegging kan ze klachten verhelpen. Ik dacht: misschien kan ze mijn endometriose eens indammen. En ik had een positieve ervaring gehoord van iemand van hier. Ben benieuwd. Het was iig een heel bijzondere ervaring. Vlak voor en na de tp ga ik nog een keer bij haar langs.
     
    poppysun en Babsvdh vinden dit leuk.
  9. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    #2669 Juffie26, 5 jan 2018
    Laatst bewerkt: 5 jan 2018
    Uhm het gaat mwah.....
    Niet zo geweldig ik vind het heel lastig emotioneel gezien, met oud en nieuw om 24 uur onwijs moeilijk gehad en alle tranen die ik nog had kwamen eruit..... voelde ook wel even fijn alles eruit te gooien. Iedereen was heel lief voor me en begreep her.
    Lichamelijk voel ik me goed.
    Mijn schoonzus is nu ook uitgeteld en hoewel ik het iedereen gun vind ik het persoonlijk toch erg lastig. Ik probeer wel echt oprecht blij voor hun te zijn en mee te praten maar het doet nog zo'n pijn....ik denk de hele tijd ik had nu 15 weken geweest dan hadden we geweten wat het zou zijn bijna.....
    Dinsdag ga ik naar de fysiotherapeut mijn nek en rug zit helemaal vast erg pijnlijk ook.... zal wel van de stress zijn.
    Het komt wel goed zal tijd nodig hebben
     
  10. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Zie mijn reactie hierboven meis
     
  11. Tinussie

    Tinussie Actief lid

    11 nov 2011
    151
    21
    18
    NULL
    NULL
    @Juffie26, heel begrijpelijk je verdriet en laat dat er ook zijn. Lief dat iedereen je steunde met o&n, dat (en natuurlijk de zwangerschap van je schoonzus wat dan nog extra confronterend is) zijn ook nog eens nog extra lastige momenten. Hopelijk kan de fysio je gewrichten wat losser maken en mentaal moet je helaas de tijd nemen. Denken jullie er eventueel al aan om binnenkort weer verder te gaan? Je wilde misschien toch naar een ander zkh? Heel veel sterkte!

    @Stiertje73, dat klinkt bijzonder. Ik ben benieuwd of het iets doet. Was het bij je in de buurt?
    Weer begonnen, dat is fijn dan komt de tp in ieder geval al weer in zicht. Succes!
     
  12. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Stiertje73 : een bijzondere ervaring en wie weet waar haar krachten allemaal nog meer goed voor kunnen zijn? Ik geloof daar wel in. Ik zal heel hard voor je duimen dat het beste voor het laatst bewaard is gebleven!
    @Juffie26 : logisch dat je emoties nog alle kanten op gaan. Het is ook nog maar zo kort geleden. Ik had het zelf ook. Het ene moment ging het redelijk en het volgende moment kon ik zo maar ineens in huilen uitbarsten. Geef daar dus maar vooral aan toe, want het is toch een stukje verwerking waar je helaas doorheen moet. Ik ben daarna ook lichamelijk in een behoorlijke vrije val beland en mankeerde het een na het ander. Ik heb toen ook veel aan voetreflex gehad. De eerste keer dat ik bij haar op de behandeltafel lag, kwamen alle emoties eruit, terwijl ik dacht dat mijn tranen wel een keer opgedroogd waren. Dus geef er vooral aan toe en mocht je even van je af willen kletsen, dan weet je ons te vinden. Ik heb zelf toen ook veel steun via het forum gehad. Je merkt dat mensen in je omgeving daar na een tijdje wel klaar mee zijn, terwijl jij er nog middenin zit.
     
  13. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Bedankt voor je lieve berichtje doet me goed. Het is altijd fijn om met mensen te kunnen praten die (helaas) echt weten hoe het is en hoe het voelt.
     
  14. Tinussie

    Tinussie Actief lid

    11 nov 2011
    151
    21
    18
    NULL
    NULL
    @Juffie26 Dat de omgeving al weer snel doorgaat met de dagelijkse gang van zaken is herkenbaar, zoals Sneeuwmees aangeeft. Ik hoop ook dat je er met je man goed over kunt hebben en het forum is inderdaad ook een bron die mij toen (en nu trouwens ook nog) veel heeft geholpen. Mensen leven met je mee en proberen zich wel in te leven maar hebben geen idee hoe het echt voor je voelt en ook hoe je je voelt verschilt per persoon. De scherpe kantjes zullen er in de loop van de tijd vanaf gaan, maar ook mij overvallen nog regelmatig gedachtes op onverwachte momenten als wat zou de leeftijd nu geweest zijn als het wel goed was gegaan etc. Geef toe aan je verdriet en laat het er zijn. Ik heb het zelf veel weggestopt en ben maar doorgegaan en dat is afgelopen voorjaar extra hard teruggekomen. Dus neem zeker de tijd en ruimte die je nodig hebt om door dit rouwproces te gaan. Knuffel en sterkte.
     
  15. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Gelukkig heb ik de allerliefste man van de hele wereld, hij is er altijd voor mij en steunt mij zo goed als hij kan, en andersom natuurlijk ook.
    Het is nu voor ons pas 3 weken geleden en voor andere AL 3 weken. Mensen gaan snel weer verder en dat snap ik ook wel ik ben de leukste af en toe ook niet maar is even niet anders. Na het overlijden van mijn schoonbroer viel me dat ook op mensen gaan snel Door terwijl voor ons de wereld gewoon even stil stond....Zo is dat nu ook.
    Gaan van het ene rouwproces naar het andere maar ook hier komen we wel weer overheen, maar tijd zal het leren. Ik dwing mezelf tot niets. We hebben besloten om even afstand te doen van de mmm. We willen de focus even op andere dingen leggen even afschakelen. Het verdriet van afgelopen jaren gaat niet in de koude kleren zitten en dan dit er weer bij....
    We zitten te denken aan een verbouwing, en misschien een hondje lijkt ons wel leuk even heel iets anders om aan het hoofd te hebben.
    Wat we met onze 4 bevruchte eicellen doen dat weten we nog niet ook dat zal de tijd leren.....maar voorlopig even niets
     
  16. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    @Tinussie: ja, ik ben ook heel benieuwd wat het gaat doen. Het was relatief in de buurt: wel in dezelfde provincie, maar toch 50 min. rijden. Ach, DD is verder :)
     
    Gein en Babsvdh vinden dit leuk.
  17. Gein

    Gein Bekend lid

    19 aug 2014
    905
    148
    43
    NULL
    NULL
    Juffie: gelukkig heb je een lieve man en om het samen te verwerken kom je ook dichter bij elkaar. Neem je tijd. Niemand kan voor jou bepalen hoeveel tijd je nodig hebt. Sterkte. Hondjes zijn heeeeeeel leuk maar geven ook een hoop extra werk, maar je hebt er wel veel gezelschap van. Wij hebben er ook twee en het is echt gezellig.
     
  18. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Ja hondjes zijn geweldig. Ik ben opgegroeid met honden. Mijn ouders hebben er nog steeds 2 en die zijn regelmatig bij ons logeren als ze weg zijn mis ik ze echt. Oudste hond wordt 11 en de jongste is 8 maanden. Ik weer hoeveel tijd het kost maar toch lijkt het mij erg leuk. Mijn ouders hebben heidewachtels ik zou graag een teckel willen
     
  19. Animal2307

    Animal2307 Actief lid

    7 mei 2017
    233
    90
    28
    Vrouw
    Ik ben even druk geweest en daarom weinig online geweest. Ik hoop dat ik niemand vergeet!

    @Gein , wat fijn dat ze het beiden toch echt "doen" De ene goed en de andere moet de motor nog even aanslingeren. Het zou toch wat zijn als je straks echt een tweeling hebt :) Ik heb veel aan je gedacht de afgelopen dagen.

    @Juffie26 , wat verdrietig voor je/jullie dat je nog zo in je verwerking zit. Je hebt (best) lang in onzekerheid gezeten, dat helpt echt niet mee in het verwerken. Jammer dat je jaloerse gevoelens (zeg ik dat zo goed?) hebt richting de zwangerschap van jouw schoonzus. Ik moet eerlijk zeggen dat de mensen die dichtbij mij staan ik het knetterhard gun, maar met juist erger aan de zwangeren die ik niet/vaag ken. Vooral als ze dan ook nog overdreven doen, veel klagen of hun ongeplande zwangerschap als excuus gebruiken om bijv de rekening bij mij niet te kunnen betalen (en ja, dat gebeurd echt... dat vond ik altijd al vreselijk, maar nu ik zelf zo in de MMM zit, weet ik niet eens hoe ik daar op moet reageren.) Geef het de tijd om dit te verwerken. Zelfs als je na 1 ronde zwanger bent en een miskraam krijgt, hakt dat er flink in. Zelfs als je daarna weer meteen zwanger bent. Dat zie ik in mijn omgeving. Goed dat jullie even een pauze nemen. Een hond is erg leuk! Wij hebben er ook 1.

    @Stiertje73 , ik vind dat je er stoer in staat! Ik hoop zo voor je dat het gaat lukken deze keer!!

    @Tinussie , ik "ken" iemand die het depo ook gehad heeft. Of het geholpen heeft voor de rijpheid weet ik niet. ik weet wel dat haar cyclus wel erg lang stil heeft gelegen daarna. Dan ben je vast voorbereid ;)

    Wij gaan over ong 5 weken weer starten. Over een week wordt ik ongesteld en dan 3 weken later uitgangsecho en gesprek.
     
    Gein vindt dit leuk.
  20. mikka

    mikka Actief lid

    31 mrt 2011
    401
    43
    28
    NULL
    NULL
    @poppysun gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter en zusje!! Geniet van deze wondertjes!!.

    Hier ook echt aan het aftellen..... Inmiddels 34+2 onderweg.
    Kleine ligt een kleine 10 dagen voor op groei..... Schatting nu rond de 5 pond dus ben heel benieuwd wat er uiteindelijk nog bij komt. Bij ons zoontje was ik 2 weken te vroeg bevallen en de woog 3260 gram bij zijn geboorte. Kleine ligt ook al mooi met het hoofdje omlaag.

    Voor iedereen hoop ik natuurlijk op een mooi en positief 2018 en dat voor iedereen de dromen mogen uitkomen!!!
     
    Gein vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina