Hoi ladies, ik moet er echt weer aan geloven... Nieuwe sneakers! En ik heb er zo een hekel aan om schoenen te kopen. Ik wil iets met niet teveel kleurtjes en ze moeten goed en stevig zijn. Ik had na een lange strooptocht in de stad gisteren bij wehkamp adidas originals besteld, gewoon zwart met wit en een beetje roze, maar ze zijn iets te klein en nu ik ze opnieuw wil bestellen en die andere retour wil doen zijn ze ineens 13! Euro duurder. Hier pas ik voor. Nu heb ik mijn oog laten vallen op british Knights. Is er hier iemand die ervaring heeft met deze schoenen? Lopen ze lekker? Zijn ze een beetje stevig? Zit er een voetbed in? Kom maar op met die ervaringen. Ik koop trouwens gemiddeld 1 keer per jaar nieuwe sneakers en loop er vrijwel altijd op! Mijn Nike Air Max heeft nu overal air, behalve in het air stukje, hiervoor had ik Vans hoge sneakers, die vielen me erg tegen. Daarvoor had ik gewoon Nike sneakers.
Als je bij wehkamp besteld met de code LENTE krijg je 10 euro korting. Misschien toch de adidas dan overwegen?
Ik heb british knights voor mn werk. Sneakers ook, zwarte, lopen echt heeeerlijk! Waren 129 euro geloof ik.
ik heb normaal altijd Nike sportschoenen voor mijn werk. Pas geleden british knight gekocht opzich een goede schoen maar niet voor 24/7 dan prefereer ik toch Nike/Adidas etc
En ik zweer bij Etnies! Ik heb nu deze, maar dan helemaal volledig zwart (dus ook het logo aan de zijkant); etnies Fader Womens, Black/Charcoal / Shop / etnies - Action Sports Footwear and Apparel Ze zijn er ook wel met subtiele kleurtjes..
Ik heb verschillende, maar de fijnste vind ik mijn NikeIDs.. Die kun je zelf 'ontwerpen' op de site en ze zitten superlekker. Ik heb er wel veel geld voor betaald, maar ze zitten echt veel steviger dan de andere sneakers van o.a. VanHaren.. En ik doe er al superlang mee (heb ze nu denk ik al iets langer dan 2 jaar). Succes!
ik zweer bij converse, ze zijn er ook winterversie. Inmiddels draag ik alweer de normale versie. Ze hebben geen voetbed. mocht je maat 37-38-39 hebben, dan kun je de Britisch knights nu bestellen incl code, voor 30 euro Winkelmand - wehkamp.nl
tja, niet echt het 1e merk waar je aan denkt, maar ik wil heel graag sneakers van crocs . Mijn man en ik heb beiden (in totaal) 4 paar schoenen van crocs en ze lopen zo fijn! Erg licht ook. Verder slijten ze ook amper. Crocs Women’s LoPro Suede Hi-top Sneaker | Sneakers voor dames | Officiële Crocs website deze wil ik graag - maar normaal geef ik nooit zoveel geld uit aan schoenen (de vorige crocs schoenen allemaal in de outlet gekocht) dus vandaar dat ik nog twijfel.
Ik heb vorig jaar schoenen van British Knights gekocht en ik vind ze heerlijk lopen. Ik heb er zo ongeveer de hele 'winter' op doorgelopen en kan er ook flink mee shoppen. Ik had ze eigenlijk voor erbij gekocht, maar uiteindelijk heb ik ze echt heel veel aan gehad (en nog trouwens). Nog geen spoortje slijtage te vinden, dus ik ben er erg blij mee. Overigens had ik vorig jaar voor de zomer gewoon sneaker van Van Haren die ook hartstikke goed lopen en niet zomaar slijten. De enige reden waarom ik toen een ander paar heb gekocht is omdat ze gingen stinken, daar heb ik bij die van British Knights dan weer geen last van.
Thanx voor de reacties! Die Etnies zijn inderdaad ook leuk! Sneakers zijn om gewoon op te lopen. Maar ik moet altijd goede en stevige schoenen hebben. Mijn moeder heeft mijn voeten verpest door me altijd op goedkope lakschoentjes te laten lopen vanaf het begin en ik heb ook bekkeninstabiliteit dus moet echt goed zijn!
Denk dat ik toch voor die British Knights en misschien wel etnies erbij ga, ben ik meteen weer goed voorzien voor de prijs waar ik normaal alleen Nikes voor heb. Ik heb Nikes en Adidas maat 41, hoe vallen de British Knights en Etnies?
Als je je ze pas bij de werkkamp besteld hebt en je wilt ze ruilen dan moet je even bellen, krijg je gewoon alsnog de korting. Met het andere merk heb ik geen ervaring
Die zijn ook leuk zeg! Ik wist niet dat crocs ook sneakers had. Ik loop zelf op British Knights en vind ze echt super zitten en lopen. Ik ben alweer aan het kijken naar nog een paar in een andere kleur. Qua maat: ik heb normaal maat 39/40. M'n BK sneakers heb ik maat 40 van.
Nou, heb ze bij zalando besteld met actiecode0314 = 12% korting en meteen een paar voor mijn man! Ben benieuwd! Als ze bevallen koop ik meteen nog een paar met die code!