Cameleon 3?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Roxyroxx, 5 jun 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    #1 Roxyroxx, 5 jun 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 5 jun 2013
    Hi meiden,

    Vorig jaar december mijn Cameleon 3 All Black Edition gekocht, echt wat een fantastisch ding! Nu is het zo dat we serieus over een brusje nadenken.... Ik wil de Cameleon voorlopig nog houden hoor, maar mochten we daadwerkelijk nog een brusje krijgen wil ik een Donkey, toch wel handig :p...

    Wat kan ik vragen voor een Cameleon 3? Hij is dus van eind vorig jaar en All Black. Heeft 999€ gekost. Heb er wel maxi-cosi adapters bij (die passen niet op de donkey) en uiteraard een regenscherm maar voor de rest geen aanvullende accessoires o.i.d.

    Hij is natuurlijk nog nieuw, het buggygedeelte gaat waarschijnlijk maar heel kort gebruikt worden... Iemand een idee? Ik zie Cameleon's 2 nog voor 400€ op internet staan, dus ik vermoed toch wel een euro of 600 te kunnen vragen?!
     
  2. Puck1978

    Puck1978 Actief lid

    19 apr 2011
    262
    0
    0
    Groningen
    Denk dat 600 euro wel haalbaar is. Veel meer denk ik niet omdat mensen dan waarschijnlijk toch nieuw kopen ondanks dat het dan misschien een cameleon2 zal zijn.
     
  3. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Thanks, is de 2 dan nog gewoon verkrijgbaar (nieuw?)
     
  4. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Ik heb mijn cameleon2 van een jaar oud (denim 107 special edition) verkocht wel met accessoires voor €600. Dus ik vind dat je voor een cameleon3 nog wel meer mag vragen.

    Ik zou alleen als ik jou was juist wel nu al je cameleon verkopen. Als je toch zeker een donkey wilt? Nu is het buggy gedeelte nog helemaal niet gebruikt en dat verkoopt toch beter. De donkey kun je ook als mono gebruiken en dan later pas de duo set aanschaffen (kan ook meteen, dan bewaar je de tweede zitting gewoon). Ik heb mijn cameleon2 ook al verkocht voor nummer 2 er is en nu dus de donkey als mono al even in gebruik. Ben er super blij mee!
     
  5. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Goeie tip Inge! Thanks!!
     
  6. moradora

    moradora Fanatiek lid

    6 mrt 2013
    1.310
    6
    38
    verzorgende
    Provincie Groningen
    ik denk dat als je meer als 700 euro vraagt mensen toch sneller geneigd zijn een nieuwe te kopen omdat het verschil dan niet meer zo groot is.
    sowieso vind ik 6-700 euro voor een tweedehands veel geld. (ook al is hij nauwelijks gebruikt) maar het is ook maar net wat de gek er voor geeft op MP.
     
  7. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Het blijft natuurlijk wel een Bugaboo...
     
  8. Missprincesa

    Missprincesa Bekend lid

    12 feb 2013
    848
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het verbaast mij ook nogal dat mensen 600 a 700 euro betalen voor een 2e hands kinderwagen, helemaal als ik dan lees dat hij nieuw 'maar' 999 euro kost.
    Ik ben best van de 2e hands spullen kopen op marktplaats (ga zelf ook een 2e hands kinderwagen kopen), maar in dit geval zou ik dan liever een nieuwe bugaboo kopen dan voor de 2e hands versie.

    Maar goed, als dit type kinderwagens als warme broodjes over de marktplaats toonbank gaan, dan is dat alleen maar mooi voor de verkoopprijs :)
    Mijn ervaring is dat je als een gewild product hebt dat je beter kunt laten bieden (wel met een minimumprijs, anders beginnen ze met 50 euro ofzo), maar wel een minimumprijs die eigenlijk nog onder je eigen prijs ligt. In de advertentie zelf kun je dan het eigenlijke bedrag zetten wat je ervoor wil hebben (of iets meer dan dan dat, bijv. 700 en dan bieden vanaf 450 ofzo).
     
  9. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Toen ik hier advies vroeg voor de vraagprijs voor mijn bugaboo kwam er ook een discussie dat het te veel geld zou zijn voor een tweedehands kinderwagen. Maar inderdaad, het is een bugaboo en die houden gewoon waarde. Het is heel wat anders dan een b merk wagen. Bovendien zijn ze 'hip' en dus willen mensen er voor betalen. En dan scheelt het misschien €300, voor de één heel veel geld en de ander denk tja voor €300 meer koop ik liever een nieuwe.
     
  10. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik zou eerst zo hoog mogelijk beginnen..
    Er zijn echt serieus mensen die er heel veel voor betalen :D
    Haast heb je toch niet? Ik had ook geen haast en heb mijn stokke kinderwagens (eerst een beige, daarna een roze) voor 850 euro op MP gezet. Ik had er zelf ook 999euro voor betaald. Heb ze beide ook voor die prijs kunnen verkopen :D Dus probeer het zou ik zeggen!
     
  11. Roxyroxx

    Roxyroxx Niet meer actief

    Dit zijn de betere reacties ;)
     
  12. Inge88

    Inge88 Fanatiek lid

    22 mrt 2011
    2.264
    0
    0
    Ben het met Bloem eens! En ik zou hem nu dus al op marktplaats gaan zetten. Ben je hem kwijt voor een mooie prijs dan kun je meteen je Donkey halen ;)

    En nogmaals, hij is zóóó fijn de Donkey! Vind hem echt nog veel fijner dan de Cameleon. Al helemaal met het mandje er naast want dat vond ik het grote nadeel van de Cameleon, je kon amper bij het mandje er onder. Nu met de donkey mono een mandje naast het zitje en een hele ruime mand er onder. Stukken beter ;)
     
  13. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ja de Donkey hoef je ook niet altijd als een duo wagen te gebruiken, dus ik zou 'm ook zeker nu voor een hoge prijs erop zetten! Ben je 'm inderdaad wel meteen kwijt, koop je gewoon nu al de Donkey :D
     

Deel Deze Pagina