Reiniging na toiletbezoek?

Discussie in 'De lounge' gestart door MommyA, 10 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Hoi meiden,

    Naar aanleiding van het topic van Saja87 kwam deze vraag weer in me op. Ik wou er al eens eerder een topic over openen. Dus bij deze;

    Reinigen jullie je na het toiletbezoek (grote boodschap), en zoja waarmee?

    Het is mij opgevallen dat niet veel mensen zich reinigen na de grote boodschap, en dat vind ik toch wel erg onhygiënisch :) Zo zijn er veel wc's waar geen kraantje aanwezig is, en waar er enkel een rol wcpapier hangt. Met alleen droog toiletpapier word het toch nooit helemaal schoon.

    Zelf ben ik van kinds af aan van huis uit gewend vochtige billendoekjes te gebruiken. En mijn man is van huis uit gewend zich te reinigen met water. Wij hebben altijd een pak billendoekjes achter op de wc liggen en een kannetje om te vullen in het gootsteentje.

    Ik zou dus ook nooit naar een wc "kunnen" waar ik enkel droog toiletpapier kan gebruiken om af te vegen. Ik voel me dan echt niet schoon genoeg.

    Ben benieuwd naar jullie :D
     
  2. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    ik reinig me alleen met wcpapier, ga niet met vochtig toilet papier rond zeulen in me tas en neem ook geen plantenspuit mee om mijn vagina en anus bacterie weg te spuiten na een wc bezoek dus nee ik reinig mezelf niet en gebruik gewoon een velletje papier, is dat er niet dan gebruik ik mijn handen en schrijf ik een mooie groet op de wc deur :D

    '' Kippiekie was here ''
     
  3. zilvervosje

    zilvervosje Fanatiek lid

    30 jul 2009
    3.133
    3
    38
    docent
    Midden van Nederland
    oh.... hahaha.... grappig onderwerp. Wel veel wc's vandaag op het forum! :D

    Ik ben in India een keer heel erg ziek geworden van de "kannetjes"-methode (dat was ook wel aan de situatie te zien... echt te ranzig, maar ik had geen andere keuze op een busstation in the middle of nowhere) dus geen kannetjes voor mij. Ik word serieus weer misselijk als ik er aan denk.

    Ik snap je idee van vochtig toiletpapier wel, maar vind het slecht voor het milieu. Aangezien ik droogpapier gewend ben, is dat voor goed genoeg.
     
  4. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ja met zo'n kraantje.. Van huis uit geleerd (indonesische moeder) en ook omdat we moslims zijn.
     
  5. Tara84

    Tara84 Fanatiek lid

    10 apr 2011
    3.878
    0
    36
    hahaha:D:D
    Oke, daar gaan we weer!!!
    Hier alleen droog wc papier. Maar dacht er laatst wel aan om eens vochtig papier te kopen, lijkt me best fijn:)
     
  6. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Ik maak me billies schoon met een vochtig doekje.
    En daarna hang ik me reet over de badrand heen en haal er even een straal water langs met de douche. :D
     
  7. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    maar met vochtig toilet papier blijft alles toch vochtig daar binnen ?? Gaan het dan juist niet broeien als alles zo nat blijft ?
     
  8. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Thuis doe ik mijn wc 2x per dag met chloordoekjes.

    En 2x per week maak ik hem grondig schoon met chloor of wceend.

    Andere wc's dus openbare ga ik boven hangen om te plassen haha

    Edit het gaat om je billen schoonmaken etc lol

    Hier gaan jullie van schrikken ben ik bang.

    Dit heb ik van huis uit mee gekregen ( indische vader )

    Maar ik veeg eerst met wc papier en daarna met een fles water en droog maken met wc papier:)
     
  9. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Maar met droog papier kan je je toch nooit voldoende reinigen? Ik heb in de schoonmaak gewerkt en ik wil niet lullig doen maar bij bepaalde gezinnen waar er op de toilet alleen droog papier hing kwam ik vaak remsporen *kots* in het ondergoed tegen. Ik gooide ze ook altijd met schoonmaakhandschoenen aan in de wasmachine :)

    Een kannetje water word hier alleen door mij man en mij gebruikt.

    Ik voel me in ieder geval veel schoner na afgeveegt te hebben met billendoekjes. En zo slecht voor het mileu zal zo'n doekje vast niet zijn. Ik koop de variant die je door de wc mag spoelen.
     
  10. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    mits ik stevige poep heb heb ik genoeg aan papier als het zachter is dan wordt het een ander verhaal :D
     
  11. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Hahaha Saja, ik bedoel reiniging van onderen :) Ik zat al te denken; grondig met chloor?! :D
     
  12. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Whahaha had mn post al aangepast hahahahahahahaha
     
  13. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Nee hoor helemaal niet, nadien veeg ik het nog een keer na met een stukje droog papier en dan is alles weer droog ;)
     
  14. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Jezelf muts:D

    kippie, je duwt die doekjes niet in je komt toch? Haha
     
  15. Chaii

    Chaii Niet meer actief

    Anus bleken? ;)
     
  16. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Thuis doe ik het meestal niet, als ik niet thuis ben altijd
    Ik neem dan zelfs papier om de kraan dicht te draaien en voor de deur toe te doen want op kranen en deuren zitten meer bacteriën dan op een wc
     
  17. MommyA

    MommyA Fanatiek lid

    11 okt 2010
    1.016
    0
    36
    Geweldig hahahaha :D Ik moest 'm ook echt 2 keer lezen. Ik zag je al aan de gang gaan met chloordoekjes down there :p
     
  18. kippiekip

    kippiekip Niet meer actief

    een kannetje water in je toilet ?? Hihhihi nee sorry ik vind een wc papiertje voldoende.

    wat een smetvrees hebben vele hier zeg ( en dan bedoel ik niet alleen dit topic )
     
  19. engeltje87

    engeltje87 Niet meer actief

    bij mijn jochie gebruik ik vochtig papier, word het toch wat makkelijker schoon!
    en sinsdien voor onszelf ook ... maar ben van huis uit gewoon velletje gewend, dus als ik ergens anders ben doe ik gewoon 'droog'
     
  20. Saja87

    Saja87 Niet meer actief

    Dood wel de vagina resten en de anus bacteriën:D:D
     

Deel Deze Pagina